Oratorij!

Oratorij v naši župniji bo potekal 19. do 24. avgusta 2018. Letošnja tema Eno je potrebno nas nagovarja k spoznavanju lika božjega služabnika Friderika Ireneja Baraga. V letošnjem letu obhajamo 150-letnico smrti tega velikega moža, za katerega upamo, da bo čim prej postal tudi blaženi. »Le eno je potrebno« je bilo Baragovo škofovsko geslo. Iz tega je tudi naslov letošnjega oratorija. Friderik je bil tudi misijonar, zato v času, ko se naša župnija pripravlja na misijon, želimo na oratoriju dati še prav poseben poudarek misijonskemu poslanstvu vsakega človeka.

Zahvaljujemo se Vam, ker nam boste zaupali svoje otroke v varstvo. Animatorji se bomo trudili za varnost in dobrobit otrok. Vsak dan jih bomo pri jutranji ter poldnevni molitvi še posebej priporočili Gospodu v varstvo.

Zaželjeno je, da izpolnjeni prijavnici čimprej oddate v župnišče g. župniku. Izpolniti je potrebno obe prijavnici zaradi veljave nove Uredbe o varovanju osebnih podatkov:

 

Izpolnite obe prijavnici:

PRIJAVNICA 2018

PRIJAVNICA soglasje