Obnova misijona – program

OBNOVA MISIJONA

 

Eno leto je minilo, odkar smo v naši župniji obhajali sveti misijon. Geslo: Nismo sami, nas je vabilo k srečanju z drugimi brati in  sestrami v naši župniji in tudi širše. Preko misijonskih nagovorov in srečanj smo iskali bližino drugih, najbolj pa Najsvetejšega na oltarju. Takrat smo vas v knjižici z misijonskim programom povabili, da za čas po misijonu, zapišete nekaj sklepov, ki se jih boste držali in to tudi redno preverjate. Upamo, da vam je zapisane sklepe uspelo uresničevati.

V našem življenju nas Bog vedno spremlja in ne glede na to, da se kdaj oddaljimo od njega, usmiljeno čaka – kot Oče izgubljenega sina ali hčer, da se spet vrnemo.

V dnevih, ki so pred nami, bomo v naši župniji obhajali obnovo misijona, ki nas je lansko leto nagovarjal. Z nami bosta p. Silvin in p. Peter, ki nas bosta povprašala o naših sklepih po lanskoletnem misijonu, predvsem pa nas tokrat nagovorila o pomenu zakramenta svete spovedi. Predstavila nam bosta nekaj vidikov greha in nas vabila, da zavržemo strah pred sveto spovedjo, saj nas naš Bog vedno usmiljeno čaka, ne glede na vse.

Kot lansko leto vas skupaj z misijonarjema vabim, da si vzamete čas zase, in se v čim večji meri udeležite dogajanja. Prav za vsakega
smo oblikovali vsaj nekaj, česar se bo lahko udeležil, saj želimo, da smo kot velika župnijska družina skupaj.

vaš župnik Jože Tominc
in misijonarji
z misijonskim odborom

PETEK, 22. 11. 2019:

15.30 maša v Domu starejših na Škofljici
17.30 molitev pred Najsvetejšim v kapeli
18.00 sv. maša z govorom za vse
19.00 srečanje za vse skupine v župniji
19.00 srečanje z mladimi

SOBOTA, 23. 11. 2019:

9.00 – 12.00 otroško dopoldne, mini oratorij
9.00 zajtrk za dekleta in žene
12.00 maša za družine
15.00 – 17.00 osebni pogovor z misijonarjema,
obisk bolnikov na domu
17.30 molitev pred Najsvetejšim v kapeli
18.00 sv. maša za ozdravitev družinskega debla
Po maši molitev za rajne na pokopališču
20.00 večer za moške

NEDELJA, 24. 11. 2019:

8.00 maša z govorom za vse
9.00 srečanje za vse pevce v župniji
9.00 srečanje za ministrante
10.00 sv. maša z govorom za vse
Po maši pogostitev in pogovor za vse pred cerkvijo