Taize – povabilo, da sprejmemo romarje na svoj dom

Čez 53 dni bomo tudi v naši župniji sprejeli mlade romarje, ki se bodo udeležili Evropskega srečanja mladih Taize, ki letos poteka v Ljubljani. Približno 100 mladih bi radi sprejeli na naše domove. V ta namen vas vabimo, da na pultu v avli vzamete obrazec z informacijami in tudi vi sprejmete vsaj dva romarja. Ni potrebno veliko. Potrebujejo le 2m2 in zajtrk, ter kosilo zadnji dan. Romarji so zelo skromni.

Znanje tujega jezika ni obvezno, saj bodo romarji vse informacije prejeli v knjižici, gostiteljem pa bomo vnaprej pripravili osnovne informacije.

V naši župniji sva za sprejem romarjev zadolžena Matevž Strgar in Zoja Horvat. V avli na steni boste lahko opazili zaenkrat še prazen plakat, koliko romarjem smo že ponudili prenočišče.Obrazec za gostitelje oddajte v župnijsko pisarno.

Lahko pa ga oddate tudi elektronsko:

Gostitelji